WhatsApp
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma

Veri Kurtarma

Veri kurtarma hizmeti; bilgisayar, tablet, kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu gibi cihazlarda bulunan verilerin çeşitli nedenlerden dolayı kaybedilmesinden sonra, bu verilerin geri yüklenmesi işlemidir. Kayıt fonksiyonuna sahip olan her cihazın, verileri kaydetmek için özel donanımsal parçası olduğu gibi, bu parçanın zarar görmesi sonucunda veriler ulaşılamaz hale gelebilir. Buna ek olarak, verilerin yanlışlıkla silinmesi de veri kayıplarının nedenlerinden biri olduğu gibi, silinen kayıtlar için de veri kurtarma hizmeti verilmektedir.
 

Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Veri kurtarma hizmeti konusunda her zaman yüksek oranda başarı sağlamak mümkün değildir. Başarı oranı, veri kurtarma işleminin ne kadar titiz ve doğru yapıldığı ile ilintili olmakla beraber, veri depolama alanının ne denli zarar gördüğü ile de ilgilidir. Bilgisayarlar için veri depolama alanı olan hard diskler, ciddi zarar gördüğünde, düşük oranda kurtarma işlemi yapılabildiği gibi, düşük oranda zarar gören hard diskler için yüzde yüze varan başarılı sonuçlar almak mümkündür.

 

BLC Bilişim Veri Kurtarma Hizmeti

Kayıt özelliği bulunan tüm cihazlar için veri kurtarma hizmeti sunan BLC Bilişim, ileri düzeyde zarar görmüş cihazlarda dahi maksimum oranda başarı sağlamaktadır. Bilişim sistemleri alanında uzman olan kadrosuyla, öncelikle datalardaki kayıp oranını analiz eden ve bu doğrultuda çalışma tekniği belirleyen BLC Bilişim, kısa süre içerisinde veri kurtarma işlemini tamamlamaktadır. Bilgisayar, fotoğraf makinesi, tablet, kamera gibi cihazlarda, istenmeden silinmiş verileri ya da hard diskin zarar görmesinden kaynaklanan veri kayıplarını geri kazandırmak için kapsamlı çalışmalar yapar. Veri kurtarma hizmeti alanındaki başarısını kanıtlamış olan BLC Bilişim’den ekonomik fiyatlar ile hizmet

Top