BLC
BİLİSİM CİHAZ SERVİS DURUMU SORGULAMA

Cihaz Sorgula

Fişinizdeki ya da gelen SMS'deki takip numarasını giriniz.

Hakkımızda

Hakkında

BLC BİLİŞİM

Globalleşen dünyada, kurumsal firmaların web teknolojilerini kullanma konusundaki başarısı giderek daha önemli hale geliyor. Bunun farkında olan BLC Bilişim; bilgisayar ve internet alanındaki her konuda, kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadeli ve etkili çözümler sunuyor. 

Neler Yapıyoruz?

Bilgisayar ve internet teknolojileri ile ilgili her alanda hizmet veren şirketimizin sunduğu genel hizmetler şöyle:

  1. Web Tasarım
  2. Sunucu Kurulumu
  3. Bilgisayar Servisi
  4. Yerel Ağ Kurulumu
  5. Veri Yedekleme ve Kurtarma
  6. Ağ Güvenlik Hizmetleri
  7. Hosting ve Domain Satış
  8. Kurumsal Mail Kurulumu

Bunlara ek olarak, bireysel kullanıcılar için Apple ürünleri tamiri gibi hizmetler de sunan BLC Bilişim olarak; yeni alınan bilgisayarların kurulumu, uzaktan bilgisayar yardımı gibi çalışmalar da yapıyoruz. 
Tüm bilgisayar markaları için bakım ve onarım hizmetleri sunduğumuz gibi, donanımsal alanda yaşadığınız diğer sorunlara da hızlı bir şekilde çözüm getiriyoruz. Network ağları, web barındırma hizmetleri ve e-mail yapılandırması ile ilgili tüm hizmetleri sunan şirketimiz, kurumsal yapınızın güçlenmesine her aşamada destek oluyor.

Hızlı, Güvenilir, Garantili

20119 yılından bu yana kurumsal yapıda hizmet veren BLC Bilişim; her biri alanında uzmanlaşmış ekip üyeleri, müşteri memnuniyetine öncelik veren anlayışı ve gelişmiş alt yapısı ile iş dünyasındaki büyümenize katkıda bulunuyor. Garantili çözümler ile hizmet sonrasında sorun yaşanmasının önüne geçen şirketimiz; hızlı servis olanakları ile teknik problemler nedeniyle zaman kaybetmenizi de önlüyor. 

Şirketinize Değer Katıyoruz

İnternet kullanımı her işletme için gerekli bir hale geldiği gibi; yapılandırma aşamasını başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olan firmalar, daha fazla kullanıcıya daha kısa sürede ulaşıyor. Bu doğrultuda hedef kitleye yönelik çalışmalar yapan ve şirketlerin amaçları doğrultusunda alt yapılarını güçlendiren BLC Bilişim olarak, teknik anlamdaki tüm hizmetleri en hızlı şekilde sunuyoruz. 

Öncelikli Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışımızla; ihtiyaçlarınıza ekonomik servis fiyatları, hızlı ve güvenilir çözümler ve garantili servis ile cevap veriyoruz. Teknik anlamda yaşadığınız sorunlara karşı, uzman personellerimiz ile çözüm sunduğumuz gibi, donanımsal sorunlara kaliteli ekipmanlar ve profesyonel servis ile cevap veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Blc bilisim bilgisayar donanim yazilimve güvenlik sistemleri servis onarim cihaz sorgulama alani

01

Laptop Tamiri

Laptop tamiri kişilerin daha az harcayarak iş veya eğitim masraflarını ekonomik olarak çözmelerini sağlıyor. Özellikle 2019 yılı pandemi süreci ile birlikte bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve tabletler günlük yaşamın bir parçası haline geldi. Laptop arızaları, çalışmaların aksaması anlamına gelmektedir. Aksamanın yaşanmaması adına arızalara profesyonel bir teknik servis müdahale etmelidir. Aksi halde cihazlar, geri dönüşü olmayan şekilde bozulabilir. Laptop tamiri konusunda firmamız BLC Bilişim sizlere deneyimli ekibiyle en iyi laptop servisi olmak için hizmet sunmaktadır. Laptop Anakart Tamiri Laptop Ekran Değişimi Laptop Menteşe Tamiri Laptop Batarya Değişimi

02

Bilgisayar Servisi

Günümüzde birçok alanda kullandığımız bilgisayarlar, zaman zaman bazı sebeplerden ötürü arızalanabilmektedir. Bu gibi durumlarda bilgisayar servis ekiplerine ihtiyaç duyulmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen BLC Bilişim

03

BIOS ve IO Programlama

Laboratuarlarımızda bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlarda ki sorunların çoğunu belirleyebiliyor ve çözebiliyoruz. Gelişmiş ekipman ve deneyimli mühendislik ekibi, bilgisayar onarımını gerçekleştirmek için gerekli olan işlemleri hızlı bir şekilde belirlememize ve son kullanıcı için maliyetleri düşürmemize olanak sağlar. Büyük parçaların ve özel ekipmanların envanterini muhafaza ederken, müşterilerimizin aksama süresinin en aza indirgenmesini sağlamak için bileşen seviyesinde anakart onarımları dahil olmak üzere bilgisayar onarımlarının çoğunu hızlı ve uygun maliyetle gerçekleştirebilmekteyiz. Anakartların kalbi dediğimiz BIOS’lar kullanıcıların genelde müdahale etmekten çekindiği donanımlar arasında yer alıyor. Özellikle BIOS güncelleme yazılımlarındaki ciddi uyarılar ile bu durum tedirginlik yaratan bir hal alıyor. Profesyonel ekibimiz ve geniş ekipmanlarımız aracılığı ile cihazlarınızın Bios ve Yazılımlı IO Programlama hizmetlerini başarıyla gerçekleştirebiliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Servis Ücreti Nekadar Ödeyeceğim ? Servis Ücreti Yerinde servis eve iş yerine Servislerimiz Anadolu Yakası için 70 tl avrupa Yakasi için 80 tl olarak belirlenir.Bu servis Ücreti Radevuyu alıp kapınıza Geldiğimizde alınır.Kredi kartı banka havalesi İle Ödeme Yapabilir siniz.

Yerinde Servis Hizmeti Siz Müşterilerimize Daha iyi hizmet vermektedir.Bunun İçin Gün Yoğunluna göre değişkenlik göstermektedir.Radevu Sistemimizi Kullanarak Radevu Alabilir Ve Daha İyi Hizmetlerimizden Yarlana Bilirsiniz .

Onarım ve Bakım Süresi 2 gün  içersinde sonuç alabilirsiniz.

Teklif Al formunu doldurun biz sizi arayalım.