WhatsApp
Uzaktan Yardım
Uzaktan Yardım

Uzaktan Bilgisayar Yardımı


Uzaktan bilgisayar yardımı, BLC Bilişim tarafından kurumsal müşterilerin yaşadıkları teknik ya da alt yapı sorunlarını çözmek amacıyla sunduğu bir hizmettir. Müşterilere daha hızlı hizmet sunmak ve yaşanan problemlere anında çözüm getirebilmek için uzaktan yardım sunan BLC Bilişim, bu şekilde ağ problemleri, paylaşım sorunu, program yükleyememe gibi sorunları da çözebilmektedir.
 

Teknik Sorunlara Hızlı Çözüm

Uzaktan yardım hizmeti alabilmek için bir ağa bağlı olmak gerektiği gibi, bazı programların kurulumunun da yapılması gerekebilmektedir. Bu alanda müşteriler için yönlendirme yapan şirketimiz, yaşanan sorunları çözebilmek için uzman ekibi ile anında destek hizmeti sunmaktadır.
 

Kurumsal Müşteriler için Özel Hizmetler

Bilgisayarlarda meydana gelen sorunlar ya da geliştirmeler için uzaktan bilgisayar yardımı sunan BLC Bilişim, alt yapıdan kaynaklanan ağ problemleri ya da doğrudan müdahale gerektiren diğer problemler için doğrudan destek hizmeti de sunmaktadır. Kurumsal müşteri problemleri için hızlı ve garantili hizmet sunan BLC Bilişim, uzman personelleri ve tecrübesi ile şirketinize değer katıyor.

Top