WhatsApp
Kurumsal Bakım
Kurumsal Bakım

Kurumsal Bakım


BLC Bilişim, müşterilerine vermiş olduğu desteklerle her geçen zaman biraz daha büyümekte ve hizmet kalitesini arttırmaktadır. Şirketlerin can damarı mesabesinde sayılan bilgisayar sistemlerinin kontrol ve muhtemel sorunlarının tespit ve onarımı konusunda vermiş olduğu hizmetlerle de müşteri memnuniyetini sağlayan BLC Bilişim, ileride oluşabilecek sorunları önceden tespit ederek, ortadan kaldırmaktadır.
 

Performansınızdan asla ödün vermeyin…

Bilgi çağının en önemli gereksinimlerinden birisi, bilgiyi depolayan ve bilgiye ulaşımı kolaylaştıran bilgisayar ve ağ sistemlerinin şirketlerde kurulmasıdır. Ancak bu sistemlerin yararı kadar, gerekli bakım ve onarım işlerinin yapılmaması halinde performanslarında gerçekleşecek düşmeler, iş süreçlerini olumsuz etkileyecek bir duruma gelebilir ve buda şirketlerin maliyetleri yükseltebilir.
Bu gibi durumların yaşanmaması adına önceden yapılan bakım çalışmaları, ileride sorun çıkaracak ve büyük maliyetlere neden olabilecek problemlerin tespit ve ortadan kaldırılmasını imkanlı kılmaktadır. BLC Bilişim bu konuda yetenekli ve deneyimli ekibiyle, firmaların ağ sistemlerini ve bilgisayar donanımlarını titizlikle incelemektedir.
Var olan sorunların onarılması veya ileride sorun çıkarabilecek arızaların ortadan kaldırılması, deneyimli ve tecrübeli ekibin anlık müdahalesiyle ortadan kaldırılır. Böylece problemlerin büyümesinden kaynaklanacak kayıpları önüne geçilebilir. BLC Bilişim kurmuş olduğu gezici teknik ekiple, birçok kurumsal firmanın bilgisayar ve ağ sistemlerinin periyodik bakımını yapmakta, yaşayacakları sorunları önceden tespit ederek müdahale etmektedir.
Bünyesinde teknik ekip bulundurmayan firmaların dışarıdan yardımcı gücü olmayı hedefleyen BLC Bilişim, donanımsal cihazların periyodik bakımını yaparak iş ortaklarına ileride büyük zararlar verebilecek problemleri ortadan kaldırmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli ekibiyle sistemlerinizi inceleyen ve gizli sorunları ortadan kaldıran BLC Bilişim, kurumsal yapısı ve güvenilirliğiyle sizlerin bilişim uzmanı olmayı hedefliyor.
 

En doğru hizmet…

Bilgisayar sistemlerinizin gerek donanım gerekse sistemsel sorunlarına anında müdahale edecek meziyetlere sahip ekip, donanımsal sorunlarda marka ve modellerinize uygun yedek parça tedarik çalışması yapmaktadır. Cihazlarla uyumlu yedek parçaların kullanımına önem veren şirketimiz, bilgisayarların performansını düşürecek parça kullanımı yapmamaktadır. Yazılımsal hatalar karşısında veri kayıplarının önlenmesi, kaybolan verilerin yeniden getirilerek, depolanması ve yazılımsal hataların düzeltilmesi, teknisyen ekip tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Top