WhatsApp
Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Kamerası

Hırsızlık olaylarının giderek daha da artmaya başladığı zamanımızda, iş yerlerinizin korunması, sitelerin ve büyük alışveriş yerlerinin güvenli kamera sistemleriyle donanması gerekmektedir. Bu sistemlerin istenilen sonucu verebilmesi ve hırsızlık olaylarını önleyebilmesi veya kötü niyetli insanların yakalanmasında gerekli ipuçlarını ortaya çıkarabilmesi için doğru projelendirilmesi gerekmektedir.
BLC Bilişim, deneyim ve tecrübeleri sayesinde mekanlarınızın doğru bir şekilde güvenlik kamera sistemleriyle örülmesine ve verimli sonuçların alınmasına sebep olmaktadır. Donanımsal anlamda en iyi teknolojik alt yapı sisteminin kullanılması, kamera sistemlerini daha faydalı hale getirmektedir. Bu anlamda müşterilerimize en son teknolojili IP kamera sistemlerinin uygulanmasını sağlıyoruz. Her ne kadar analog sisteme göre pahalı bir uygulama olsa da, IP Kamera sistemleri daha işlevsel ve verimlilik açısından daha tercih edilebilir imkanlara sahiptir.
IP kamera sisteminde kablo döşeme gibi sorun ve problemlerin olmaması da, daha çok tercih edilen bir güvenlik kamera sistemi olmasını sağlıyor. Analog sistemlerinde kablo maliyeti ve döşeme zahmeti gibi işlemler söz konusudur. Ancak IP kamera sistemleri, mevcut ağ sistemi üzerinden görüntü alımına ve kayıt edilmesine imkan sağlamaktadır.

 

En doğru çözümler…

BLC Bilişim deneyimleri ve tecrübeleri ışığında en doğru çözümün üretilmesini sağlamaktadır. Kamera sistemlerinin uygulanacağı bölgede keşif çalışması yapan BLC Bilişim ekibi, daha sonra uygulanacak kamera sisteminin projesini çizmektedir. İhtiyaçlara göre en doğru kamera tercihin yapılmasını sağlamaktadır. Bu anlamda, müşterilerin BLC Bilişime danışmada kamera tercihi yapması bir anlam ifade etmeyecektir. Çünkü bu durumda müşteri, kendisi için yeterli olmayacak sistemin alınmasına veya kendisi için çok fazla maliyet arz eden teknolojinin talep edilmesine sebep olabilir.
BLC Bilişim, en doğru çözümün ortaya konulmasını uzmanlığına güvenerek ortaya koymaktadır. IP kamera sistemleri içerisinde en uygun marka ve modeli müşterilerine tavsiye etmektedir. Kamera sistemlerinin uygulanacağı yere hızlı şekilde entegre edilen sistemin güvenlik ayarlarının yapılması, personelin kamera ve güvenlik sistemi hakkında bilgilendirilmesini sağlayarak, müşterilerini memnun edecek çalışmasını sona erdirmektedir.

Top