WhatsApp
Apple Ürünleritamiri
Apple Ürünleritamiri

Apple Ürünleri Tamiri


Apple ürünleri tamiri, BLC Bilişim tarafından garantili olarak ve cihazda performans, donanım ya da yazılım açısından hiçbir sorun gerçekleşmeden yapılmaktadır. Apple ürünleri; kullanım süresi, düşme ve çarpma, üzerine sıvı madde dökülme ya da yanlış kullanım şekli nedeniyle arızalanabilmektedir. Bilgisayar, tablet ya da telefonlarda meydana gelen arızalarda, BLC Bilişim uzmanları kısa sürede çözüm üretmekte ve garantili bir şekilde onarım işlemini gerçekleştirmektedir.
 

Apple iPhone Tamiri

Apple ürünleri arasında en sık kullanılan cihaz iPhone telefonlardır. iPhone tamiri, parça değişikliği, yazılımsal güncelleme ya da yenileme şeklinde gerçekleşmektedir. iPhone telefonlarda en sık karşılaşılan arızalar şöyledir:
Soket bağlantı problemi,
iPhone yazılımsal sorunlar,
Batarya sorunları,
Tuş arızası,
Ses ve mikrofon arızası
iPhone telefonlarda meydana gelen donanımsal ve yazılımsal sorunları kısa sürede tespit ederek, garantili bir şekilde çözen BLC Bilişim ekonomik fiyatlar ile iPhone tamiri yapmaktadır.

 

Apple iPad Tamiri

Tablet kullanımı hızlı bir şekilde arttığı gibi, Apple iPad’ler de çok sık kullanılmaktadır. Apple iPad’ler genellikle cihazın darbeye maruz kalması, üzerine sıvı dökülmesi gibi durumlar nedeniyle arızalanmaktadır. iPad tamiri konusunda uzman olan BLC Bilişim uzmanları; parça değişimi, yazılımsal düzenlemeler ve donanımsal açıdan oluşan sorunları kısa sürede çözebilmektedir.
Apple iPad ürünleri en sık görülen arızalar şöyledir:Dokunmatik ekranın çalışmaması,
iPad kasasında meydana gelen sorunlar,
Bataryada meydana gelen arızalar,
Yazılım sorunları
Apple ürünleri tamiri konusunda uzman olan ve garantili çözümler sunan BLC Bilişim, iPad arızalarını kısa sürede gidermektedir.
 


Apple iMac ve Macbook Tamiri

Apple tarafından üretilen bilgisayarlar kullanım süresine bağlı olarak bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Donanımsal ya da yazılımsal sorunlar, iMac ve Macbook’ların performansını düşürdüğü gibi, ürünlerin çalışmamasına da neden olabilmektedir. Apple ürünleri tamiri servisi olarak; tüm iPhone ve iPad’ler için olduğu gibi iMac ve Macbook tamiri konusunda da garantili şekilde hizmet vermekteyiz.

Top